Digitální tvorba

Kurz 3D animace

cinema4d-0026-720x540-c-default

Naučte se modelovat, texturovat a animovat ve 3D

Jako 3D grafik můžete modelovat herní assety, vytvářet charaktery pro animovaný film, animovat grafiku pro seriálové znělky, připravovat simulace pro speciální efekty i generovat hyperrealistické vizualizace pro architekturu a mnoho dalšího. Možnosti jsou obrovské a tenhle kurz vás provede všemi hlavními aspekty práce ve 3D, abyste se mohli rozhodnout, co chcete v této oblasti dělat. V kurzu 3D animace se v 15 lekcích naučíte všechny základní činnosti, které vám pomůžou tvořit a to modelování, texturování, rigování, animování, generovanou abstraktní grafiku, rendering, simulace a postprodukce. Budeme pracovat převážně v programu Cinema 4D, který je jednen z nejuniverzálnějších, nejrozšířenšjších a zároveň umožňuje co nejrychleji dosáhnout špičkových výsledky bez nutnosti zapojovat další programy. Přesto si ukážeme základy i v dalších programech jako je Blender, který dosáhl masivní popularity díky tomu, že nabízí spoustu špičkových nástrojů zdarma. Dále si ukážeme Substance Painter, Z Brus a Marvelous Designer. Renderovat budeme také v Redshiftu.


Co se v kurzu naučíte?

 • Seznámíte se se všemi hlavními aspekty práce ve 3D

  Jako 3D grafik můžete modelovat herní assety, vytvářet charaktery pro animovaný film, animovat grafiku pro seriálové znělky, připravovat simulace pro speciální efekty i generovat hyperrealistické vizualizace pro architekturu a mnoho dalšího.

 • Všechny základní činnosti, které vám pomůžou tvořit

  Modelování, texturování, rigování, animování, generovanou abstraktní grafiku, rendering, simulace a postprodukci.

 • Ovládat program Cinema 4D

  Dále si ukážeme Substance Painter, Z Brus a Marvelous Designer. Renderovat budeme také v Redshiftu.


Kdo kurz vede?

VOŠ, Kurzy

Vojtěch Buchta

vojtabuchta-010

Přehrát video

Vystudoval Pedagogickou fakultu MU, obor výtvarná výchova a vizuální tvorba a grafický design na VUT v Brně. Již od začátku se zaměřoval na animovanou grafiku a video. Začínal jako Apple Certified Trainer pro Final Cut a Motion a zároveň pracoval jako střihač a motion designér na volné noze. Podílel se na výrobě mnoha live projekcí, videoklipů a televizní grafiky. Zároveň vyučoval jako pedagog na střední umělecké škole animaci a 3D grafiku. Poté nastoupil do České televize jako artdirector a motion designér, kde navrhoval a realizoval grafiku pro desítky pořadů napříč kanály a dva komplexní redesigny ČT sport. Po šesti letech v ČT přestoupil jako motion designér do marketingové agentury pro mobilní hry i aplikace a nyní působí opět jako lektor, motion designér a animátor na volné noze.

Máte na vyučujícího dotaz? Zanechte nám svůj e-mail a my se vám ozveme.

Kliknutím na tlačítko „Zanechat adresu“ souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.Cena kurzu: 9.800Kč

Cena kurzu:
9.800


Jak se přihlásit na kurz?

 • 1

  Vyplňte online přihlášku na našem webu. Následně obdržíte email s výzvou k uhrazení rezervačního poplatku.

 • 2

  Zaplaťte rezervační poplatek činící 700 Kč. Poplatek je nutné zaplatit do 24 hodin od obdržení výzvy. Po zaplacení rezervačního poplatku vás budeme kontaktovat zpět s instrukcí k platbě zbývající části kurzovného a dalšími informacemi.

 • 3

  Zaplaťte zbytek kurzovného. Zbývající část kurzu je nutné zaplatit do 5 pracovních dnů od obdržení výzvy.

Samotné odeslání online přihlášky vám nezajišťuje místo v daném kurzu, je třeba uhradit rezervační poplatek. Rezervační poplatek se odečítá od celkové ceny kurzu a je nevratný. Všeobecné obchodní podmínky naleznete zde. Máte-li jakékoliv dotazy, týkající se kurzů Scholastika, obraťte se na nás prostřednictvím e-mailu kurzy@scholastika.cz


Přihláška na kurz

Do dalšího semestru našich kurzů přijímáme přihlášky od října 2023. Máte-li jakékoliv dotazy, týkající se kurzů Scholastika, obraťte se na nás prostřednictvím e-mailu (email: kurzy@scholastika.cz text: kurzy@scholastika.cz)


Nejčastější otázky a odpovědi

Kurzy obvykle probíhají formou semestrální ateliérové výuky a jsou doplněny o řadu doprovodných aktivit. Studenti a studentky kurzů tak mohou mimo jiné navštěvovat přednášky hostů Scholastiky, účastnit se komentovaných prohlídek kulturních institucí nebo výstav v malých nezávislých galeriích.

Umělecké kurzy jsou zajišťovány spolkem Scholastika, z. s. – Stanovy naleznete ZDE, Všeobecné obchodní podmínky naleznete ZDE.


×