figma-1_1
Výuka softwaru

Kurz programu Figma

Naučte se ovládat Figmu a navrhněte design, vytvořte prototyp nebo shromážděte zpětnou vazbu k projektu.

Využijte potenciál a všestrannost zdarma dostupné online platformy Figma, ať už jste grafik*grafička, programátor*ka, copywriter*ka, manager*ka nebo chcete něco vytvářet jen tak pro sebe. Během 15 lekcí za semestr se naučíte jak efektivně program používat, ale i vytvářet grafické podklady nebo prototypy pro váš UI design. Lekce jsou rozděleny vždy na dvě části, kdy první vždy slouží jako přednáška o tom, jak pracovat v programu a druhá polovina jako forma konzultace a řešení mini zdání. Kurzy Figmy na Scholastice jsou určeny jak pro úplné začátečníky, tak pro mírně pokročilé.


Co se v kurzu naučíte?

 • Ovládat Figmu

  seznámíte se s rozložením programu a jeho využitím.

 • Používat Figmu ke všemu, co potřebujete

  vytvářet grafické podklady, prototypy pro váš UI design nebo shromažďovat zpětnou vazbu k projektu


Kdo kurz vede?

Kurzy

Adam Zaňka

scholastika_figma-0131

Adam Zaňka je absolventem grafického designu na Scholastice, kde v současnosti působí jako asistent vedoucího ateliéru grafického designu A – Matěje Činčery. Spolu s ním a Honzou Klossem (studio Okolo a Zerwox) také úzce spolupracuje. Kromě toho je Adam freelance grafický designer se specializací na digitální tvorbu s přesahem do animace a onlinu.

Máte na vyučujícího dotaz? Zanechte nám svůj e-mail a my se vám ozveme.

Kliknutím na tlačítko „Zanechat adresu“ souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.Cena kurzu: 9.800Kč

Cena kurzu:
9.800


Jak se přihlásit na kurz?

 • 1

  Vyplňte online přihlášku na našem webu. Následně obdržíte email s výzvou k uhrazení rezervačního poplatku.

 • 2

  Zaplaťte rezervační poplatek činící 700 Kč. Poplatek je nutné zaplatit do 24 hodin od obdržení výzvy. Po zaplacení rezervačního poplatku vás budeme kontaktovat zpět s instrukcí k platbě zbývající části kurzovného a dalšími informacemi.

 • 3

  Zaplaťte zbytek kurzovného. Zbývající část kurzu je nutné zaplatit do 5 pracovních dnů od obdržení výzvy.

Samotné odeslání online přihlášky vám nezajišťuje místo v daném kurzu, je třeba uhradit rezervační poplatek. Rezervační poplatek se odečítá od celkové ceny kurzu a je nevratný. Všeobecné obchodní podmínky naleznete zde. Máte-li jakékoliv dotazy, týkající se kurzů Scholastika, obraťte se na nás prostřednictvím e-mailu kurzy@scholastika.cz


Přihláška na kurz

Do dalšího semestru našich kurzů přijímáme přihlášky od října 2023. Máte-li jakékoliv dotazy, týkající se kurzů Scholastika, obraťte se na nás prostřednictvím e-mailu (email: kurzy@scholastika.cz text: kurzy@scholastika.cz)


Nejčastější otázky a odpovědi

Kurzy obvykle probíhají formou semestrální ateliérové výuky a jsou doplněny o řadu doprovodných aktivit. Studenti a studentky kurzů tak mohou mimo jiné navštěvovat přednášky hostů Scholastiky, účastnit se komentovaných prohlídek kulturních institucí nebo výstav v malých nezávislých galeriích.

Umělecké kurzy jsou zajišťovány spolkem Scholastika, z. s. – Stanovy naleznete ZDE, Všeobecné obchodní podmínky naleznete ZDE.


×