scholadobe-043-720x540-c-default
Výuka softwaru

Kurz grafických programů Adobe 1

Naučte se ovládat stěžejní grafické programy – Adobe InDesign, Illustrator a Photoshop.

Kurz stěžejních grafických programů Adobe Photoshop, Adobe InDesign a Adobe Illustrator a nově také aplikace Figma (Adobe ji zakoupilo v září 2022) vás naučí efektivně ovládat software pro tvorbu tiskovin, grafických návrhů pro webové stránky a mobilní aplikace, úpravu vektorové počítačové grafiky a fotografií. Osvojíte si klíčové pracovní postupy, naučíte se využívat výhody a chápat nevýhody každého z programů, seznámíte se s přípravou správných dat pro různé druhy tisků i pro on-line prostředí. Kurz si klade za cíl vás dovést ke schopnosti vytvářet řemeslně kvalitních návrhů (například vizitku, plakát, brožuru, jednoduchou webovou stránku…). Úvodní část kurzu (nejčastěji první 2 setkání lektora*rky s kurzisty*tkami) je věnována představení prostředí jednotlivých programů a jejich nástrojů. Následují zadání úkolů, které vycházejí z reálných zadání. Drobné úkoly jsou koncipovány tak, aby na konci kurzu daly dohromady finální výstup.


Co se v kurzu naučíte?

 • Ovládat základní grafické programy

  Photoshop, InDesign, Illustrator a Figma

 • Sazbu tiskovin
 • Práci s vektorovou grafikou

  Ta je vhodná při navrhování log a vizuálních identit.


Kdo kurz vede?

VOŠ, Kurzy

Iveta Bendová a Radek Pokorný

i.-bendova-r.-pokorny
Máte na vyučujícího dotaz? Zanechte nám svůj e-mail a my se vám ozveme.

Kliknutím na tlačítko „Zanechat adresu“ souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.Cena kurzu: 9.800Kč

Cena kurzu:
9.800


Jak se přihlásit na kurz?

 • 1

  Vyplňte online přihlášku na našem webu. Následně obdržíte email s výzvou k uhrazení rezervačního poplatku.

 • 2

  Zaplaťte rezervační poplatek činící 700 Kč. Poplatek je nutné zaplatit do 24 hodin od obdržení výzvy. Po zaplacení rezervačního poplatku vás budeme kontaktovat zpět s instrukcí k platbě zbývající části kurzovného a dalšími informacemi.

 • 3

  Zaplaťte zbytek kurzovného. Zbývající část kurzu je nutné zaplatit do 5 pracovních dnů od obdržení výzvy.

Samotné odeslání online přihlášky vám nezajišťuje místo v daném kurzu, je třeba uhradit rezervační poplatek. Rezervační poplatek se odečítá od celkové ceny kurzu a je nevratný. Všeobecné obchodní podmínky naleznete zde. Máte-li jakékoliv dotazy, týkající se kurzů Scholastika, obraťte se na nás prostřednictvím e-mailu kurzy@scholastika.cz


Přihláška na kurz

Do dalšího semestru našich kurzů přijímáme přihlášky od října 2023. Máte-li jakékoliv dotazy, týkající se kurzů Scholastika, obraťte se na nás prostřednictvím e-mailu (email: kurzy@scholastika.cz text: kurzy@scholastika.cz)


Nejčastější otázky a odpovědi

Kurzy obvykle probíhají formou semestrální ateliérové výuky a jsou doplněny o řadu doprovodných aktivit. Studenti a studentky kurzů tak mohou mimo jiné navštěvovat přednášky hostů Scholastiky, účastnit se komentovaných prohlídek kulturních institucí nebo výstav v malých nezávislých galeriích.

Umělecké kurzy jsou zajišťovány spolkem Scholastika, z. s. – Stanovy naleznete ZDE, Všeobecné obchodní podmínky naleznete ZDE.


×