scholastika_ae-0247-2
Výuka softwaru

Kurz Adobe After effects

Naučte se ovládat Adobe After Effects a začněte s motion designem.

Cílem kurzu je seznámit se s programem, jeho nástroji a naučit se základní prvky motion designu. Kurz se zaměří především na 2D animaci, animaci typografie a motion design. Po úspěšném absolvování by účastníci*účastnice měli*y být schopni rozumět většině nástrojů v Adobe After Effects a umět je používat k řešení konkrétních úkolů na základní až středně pokročilé úrovni. V kurzu je důraz kladen na individuální potřeby studentů*studentek. Prostor je otevřen ke společné diskuzi a dotazům. Kurz je určen pro úplné začátečníky až středně pokročilé.


Co se v kurzu naučíte?

 • Ovládat Adobe After Effects

  Seznámíte se s rozložením programu a nástroji, které jsou specifické pro motion design.

 • Motion design

  Zjistíte, jak používat program pro vytvoření pohybových grafik.

 • Animaci 2D grafiky

  Budete vědět, jak vytvářet a upravovat 2D prvky a jak je animovat, aby vytvořily plynulý pohyb.

 • Animaci typografie

  Zvládnete vytváření zajímavých a účinných textových animací.


Kdo kurz vede?

Kurzy

Kamil Ansorge

scholastika_ae-0208

Kamil Ansorge se na poli designu a motion designu pohybuje přes 9 let. Studoval střední školu zaměřenou na multimédia a poté pracoval 3 roky v designérském studiu Incube jako junior graphic designer a motion designer. Několik let se také věnoval kinematografii se specializací na kameru. Nyní pracuje jako freelancer a paralelně s prací studuje poslední ročník VOŠ scholastiky se zaměřením na motion design. Na VOŠ scholastice také působí jako pedagogický asistent a je jedním z vedoucích předmětu „Ateliérová praxe“. Ve své profesi se věnuje především 2D motion designu, který rád doplňuje stylizovanou 3D animací. Spolupracoval na mnoha projektech, například pro O2, Heureku, Mixit, Iqos, XPS network apod. V roce 2022 byl spoluautorem instalace na designbloku pro VOŠ scholastika, kde tvořil interaktivní projekci, a tato instalace získala nominaci na nejlepší školní prezentaci. V poslední době se mimo motion design věnuje interaktivním projekcím, instalacím a VJingu. V animačním softwaru After effects pracuje přes 10 let a tvoří v něm 90 % veškerých projektů.

Podívejte se na jeho práce ZDE!

Máte na vyučujícího dotaz? Zanechte nám svůj e-mail a my se vám ozveme.

Kliknutím na tlačítko „Zanechat adresu“ souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.Cena kurzu: 7.840Kč

Cena kurzu:
7.840


Jak se přihlásit na kurz?

 • 1

  Vyplňte online přihlášku na našem webu. Následně obdržíte email s výzvou k uhrazení rezervačního poplatku.

 • 2

  Zaplaťte rezervační poplatek činící 700 Kč. Poplatek je nutné zaplatit do 24 hodin od obdržení výzvy. Po zaplacení rezervačního poplatku vás budeme kontaktovat zpět s instrukcí k platbě zbývající části kurzovného a dalšími informacemi.

 • 3

  Zaplaťte zbytek kurzovného. Zbývající část kurzu je nutné zaplatit do 5 pracovních dnů od obdržení výzvy.

Samotné odeslání online přihlášky vám nezajišťuje místo v daném kurzu, je třeba uhradit rezervační poplatek. Rezervační poplatek se odečítá od celkové ceny kurzu a je nevratný. Všeobecné obchodní podmínky naleznete zde. Máte-li jakékoliv dotazy, týkající se kurzů Scholastika, obraťte se na nás prostřednictvím e-mailu kurzy@scholastika.cz


Přihláška na kurz

Do dalšího semestru našich kurzů přijímáme přihlášky od října 2023. Máte-li jakékoliv dotazy, týkající se kurzů Scholastika, obraťte se na nás prostřednictvím e-mailu (email: kurzy@scholastika.cz text: kurzy@scholastika.cz)


Nejčastější otázky a odpovědi

Kurzy obvykle probíhají formou semestrální ateliérové výuky a jsou doplněny o řadu doprovodných aktivit. Studenti a studentky kurzů tak mohou mimo jiné navštěvovat přednášky hostů Scholastiky, účastnit se komentovaných prohlídek kulturních institucí nebo výstav v malých nezávislých galeriích.

Umělecké kurzy jsou zajišťovány spolkem Scholastika, z. s. – Stanovy naleznete ZDE, Všeobecné obchodní podmínky naleznete ZDE.


×